Glowyskinshop.com

Rohto Mentholatum Melano CC Vitamin C Anti- Blemish Brightening Lotion 170ml

Lek 2,990
Locion medicinal per zbardhjen efektive së njollave. Ai shtyp prodhimin e melaninës dhe parandalon njollat dhe shenjat e akneve.

Ky locion ndriçues dhe energjik është i mbushur me Acid Askorbik, i cili është forma më e pastër e vitaminës C për të barazuar tonin e lëkurës tuaj dhe për të rigjallëruar ngjyrën. Ai eliminon në mënyrë efektive hiperpigmentimin kokëfortë dhe parandalon formimin e njollave dhe shenjave të akneve duke penguar prodhimin e melaninës. Me glicirrhizinat të shtuar anti-inflamator të Dipotasiumit dhe tre përbërës hidratues (Ekstrakte Alpinia, Limon dhe Grejpfrut), zbut, ushqen dhe hidraton lëkurën. Me një aromë freskuese agrume, ky locion ndriçues është i përsosur për ata që duan të forcojnë lëkurën e tyre duke shijuar një aromë të këndshme. Locioni përmban gjithashtu ekstrakt të rrënjës së jamballit për të qetësuar lëkurën, për të minimizuar skuqjen për shkak të thatësisë dhe për të minimizuar shfaqjen e njollave të errëta dhe shenjave të akneve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi