Glowy Skin Albania

ROHTO Mentholatum Lip Fondue (4.2g) Coral Pink

Lek 1,190

Shkëlqyes me ngjyrë të lehtë rozë në trajtë sticku që i lë buzët të buta dhe të hidratuara. Përmban vaj të farës së jojobës, vaj ulliri, mjaltë dhe ekstrakt të peltes mbretërore. Ofron mbrojtje ndaj rrezeve të diellit. Nuk përmban fragrancë. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi