Glowyskinshop.com

Thank You Farmer Rice Pure Aqua Multi Balm 10gr

Lek 3,390

Rice Pure Aqua Multi Balm

është një balm hidratues multifunksional me ekstrakt orizi i marrë nga fermat e markës në një ambjent me 0 ndotje dhe 100% natyrale, krijuar nga nje formulë inovative e cila në bashkëveprim me cilësinë më të lartë të përbërësve sjell nje produkt ideal. Balmi siguron lagështi për lëkurën e thatë, redukton njollat, qetëson lëkuren, ka veti freskuese dhe lehteson kruarjet. Ai ndriçon pamjen e njollave dhe përmirëson ngjyrën e lëkurës.Tekstura është tepër e lehtë, por efekti është i fortë!
Ky balm nuk është vetëm për hidratimin e thjeshtë, por fokusohet në përmirësimin dhe parandalimin e shkaktareve të problemeve të mëdha të lëkurës.
Parandalon humbjen transepidermale të ujit, hidraton sipërfaqen e lëkurës, lehtëson kruajtjen e lëkurës dhe përmirëson shfaqjen e njollave dhe pigmentimit.
• Rezultatet e konfirmuara nga 4 teste klinike
Kujdesi sinergjik: lagështi, njollë, parandalim.
• 50,000 ppm ekstrakt orizi Gyodong
• Vaji i krundeve Oryza Sativa, 5 Ceramides, Centella Asiatica
I sigurt për lëkurën e ndjeshme dhe të brishtë
• Pa aroma dhe ngjyrues
• Testi i përfunduar i irritimit të lëkurës.

Balmi mund te perdoret ne cdo stine, Është i mbushur me përbërës të sigurt dhe hipoallergjik dhe rekomandohet të përdoret për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi