Glowyskinshop.com

Real Barrier Extreme Moisture Lip Balm 3.3g

Lek 990

Mbrojtës buzësh intensive për buzë të thata dhe të çara. I formuluar me Ceramide, dhuron hidratim të thellë dhe mbrojtje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi