Glowyskinshop.com

Real Barrier Extreme Cream Mask 27ml

Lek 490

Një maskë e mbushur me Panthenol për të qetësuar, Madecassoide për  të hidratuar dhe Allantoin për të zbutur, është gjithashtu i pasuruar me Ceramide dhe acid hyalunorik, I njohur që lidh ujin në lëkurë. Vitamina E mbron kundër ndotësëve mjedisorë. Maska sheet është e ndërtuar me mikrofibër dhe kremi përthithet shpejt nga lëkura. Ndihmon gjithashtu me elasticitetin e lëkurës. . Përdorimi: 1. Pastroni fytyrën dhe vendosni toner 2. Aplikoni sheet mask njëtrajtësisht në fytyrë dhe e mbani 10-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi