Glowyskinshop.com

REAL BARRIER Aqua Soothing Ampoule Mask 28ml

Lek 490
Kjo maskë pambuku me formulën e saj qetësuese dhe hidratuese qetëson irritimin, kyc hidratimin dhe mbron pengesën e lëkurës. Aquaxyl dhe 5 lloje të acidit hialuronik formojnë një pengesë lagështie që bllokon lagështinë dhe rikthen ekuilibrin lagështi-vaj të lëkurës. Kompleksi i tij qetësues zbut irritimin në mënyrë efektive dhe, së bashku me Ceramidin, mbron dhe përforcon barrierën natyrale të lëkurës. Materiali i maskës së fletës së zezë me qymyr shton një efekt pastrues dhe qetësues duke shfrytëzuar hidratimin intensiv nga esenca. Është i përshtatshëm për lëkurën që ka nevojë për hidratim ose lëkurë të ndjeshme me irritim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi