Glowyskinshop.com

Pyunkang yul Quick Moisturizing Professional Hand Cream 50ml

Lek 990

Për lëkurën më të ashpër dhe të stresuar, kremi I duarve përmban Avocado Oil, VitaminB5, Sweet Almond Oil, Allantoin. Scrophularia Extract ul irritimin dhe I jep duarve vitalitet. E përsosur për duar shume te thata dhe sensitive. Cruelty free, pa fragrancë dhe ngjyrues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi