Glowyskinshop.com

PYUNKANG YUL Moisture Cream 100ml

Lek 3,190
Kremi hidratues Pyunkang Yul moisture cream është i përsosur për këdo që kërkon të rigjallërojë dhe rimbushë lëkurën me lageshti. E formuluar me përbërës të sigurt dhe të butë pa aromë dhe ngjyra artificiale, tekstura kremoze vazhdon përthithet lehtësisht, duke siguruar një përfundim të butë dhe të pa u ndjerë të yndyrshme apo ngjitëse. E përkryer për të izoluar lagështinë dhe për të mbajtur lëkurën të duket rrezatuese dhe rinore gjatë gjithë ditës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi