Glowyskinshop.com

Pyunkang Yul Kids&Baby Wash 590ml

Lek 1,790 Lek 2,990
Një larës trupi delikat i cili pastron dhe hidraton lëkurën e ndjeshme. Me ekstrakt bime orizi (Rice Bran) dhe Green Bean extract pastron me efikasitet ndërkohë që ruan butësine e skalpit dhe flokut. E formuluar gjithashtu me ekstrakt Selaginella Lepidophylla, një bimë që mund të rezistojë dhe kushteve më të vështira, ruan hidratimin pa e tharë lëkurën e fëmijëve dhe bebeve. Me 5 llojesh acidesh hialunorike të cilat balancojnë hidratimin e skalpit. E testuar kundër irritimit të lëkurës.
Përdorimi
: Aplikoni produktin dhe masazhojeni lehtësisht.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi