Glowyskinshop.com

Pyunkang Yul Kids&Baby Face Lotion 200ml

Lek 1,490 Lek 2,490
Hidratim i shëndetshëm për lëkurë të thatë dhe delikate. Me përbërje ekstrakti Resurrection Plant, pesëfish acid hialunorik, 3 lloj ceramidesh (ribalancim hidratimi dhe barrierë mbrojtëse e forcuar) lëkura ushqehet përvecse zbutet. Test kundër irritimi i plotësuar mde ingredientë të gjetshëm në natyrë dhe të sigurtë. 6 lloj vajrash vegetal që penetrojnë lëkurën lehtësisht.
Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme në fytyrë dhe trup.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi