Glowyskinshop.com

Pyunkang yul Kids & Baby Cream 400ml

Lek 1,245 Lek 2,490

Krem hidratues për lëkurën delikate dhe të ndjeshme të fëmijëve. Lëkura e fëmijëve është shumë e ndjeshme ndaj faktorëve të jashtëm agresivë, ndaj kremi për fëmijë duhet të sigurojë mbrojtje dhe hidratim të mirë.

Kremi nuk shkakton reaksione alergjike, i testuar dermatologjikisht dhe është i sigurt për lëkurën e ndjeshme të fytyrës së fëmijës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi