Glowyskinshop.com

PYUNKANG YUL Intensive Repair Cream 50ml

Lek 2,190
Kremi Riparues Intensiv Pyunkang Yul është një formulë inovative që kombinon peptide, ceramide dhe ekstrakte botanike për hidratim të thellë që zgjat gjatë gjithë ditës. Peptidet, të cilat janë të pasura me aminoacide, shtojnë hidratim intensiv dhe ceramidet përforcojnë barrierën e lagështisë së lëkurës. Rrënja e shafranit të Indisë dhe ekstraktet e tjera natyrale botanike rigjallëron lëkurën pa jete dhe të plakur, ndërsa gjalpi shea dhe vitaminat e përmirësojnë ushqimin. Tekstura kremoze përthithet lehtësisht në lëkurë falë teknologjisë së shtypjes së ftohtë të Pyunkang Yul që maksimizon gjithashtu përfitimet natyrore të përbërësve aktivë. Të gjithë përbërësit janë vlerësuar me 1 dhe jeshil nga EEC. Pa mizori dhe pa testime të kafshëve. Produktet PKY janë të regjistruara në CPNP Evropiane, e cila ndalon testimin e kafshëve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi