Glowyskinshop.com

Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask Pack

Lek 390
E pasuruar me ekstrakte bimë të specializuara dhe pesë llojesh acidesh hialunorikë, maskat sheet garantojnë një rezultat të freskët dhe të hidratuar të lëkurës tuaj. Maskat transformojnë fytyrën e lodhur dhe të tendosur në të mëndafshtë me anë të infusioneve të ceramideve NP dhe panthenol. Cdo pako përmban 10 copë maskë sheet.
Përdorimi: 1. Pastroni fytyrën dhe vendosni toner 2. Aplikoni sheet mask njëtrajtësisht në fytyrë dhe e mbani 10-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi