Glowyskinshop.com

PYUNKANG YUL Essence Toner

Lek 1,490 Lek 2,390

Produkti hero i Pyunkang Yul, reputacioni i këtij toneri të preferuar të kultit është i merituar. Me një formulim hibrid të esencës/tonerit të dendur me lëndë ushqyese, intensivisht hidratues, ky produkt do të ndryshojë për mirë perceptimin tuaj për tonerët.

Formula pa ujë përbëhet nga 93% ekstrakt i rrënjës së qumështit vecht (astragalus), i cili është i mbushur plot me betainë qetësuese dhe minerale të tjera të shëndetshme për lëkurën dhe antioksidantë.
Duke vepruar si një qetësues anti-inflamator i lëkurës, si dhe një esencë hidratuese, kjo formulë është perfekte për t'u përdorur me 7 Skin Method.

Krijuar nga Klinika e Mjekësisë Orientale Pyunkang në Kore, ky tonik është minimalist në përbërës dhe i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. Toneri Pyunkang Yul Essence fokusohet në përbërësit me bazë bimore me përfitime efektive mjekësore.

Ka vetëm 7 përbërës në formulë. Ne e duam këtë tonik pasi ka përthithje dhe lagështi të mahnitshme. Pavarësisht se është tonik shumë i koncentruar, ai përthithet shpejt në lëkurë, duke e lënë atë të lagësht dhe të butë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi