Glowyskinshop.com

Pyunkang Yul Calming Mask Pack (1 maskë)

Lek 390
Seti i maskave është i formuluar për lëkura sensitive dhe të irrituara. E pasuruar me ekstakt lulesh, peme caji dhe Centella Asiatica, bima kuruese, si dhe Ceramide NP, forcojnë barrierën e lëkurës. Cdo set vjen me 10 sheet mask me përbërje fibre bamboo.
Përdorimi: 1. Pastroni fytyrën dhe vendosni toner 2. Aplikoni sheet mask njëtrajtësisht në fytyrë dhe e mbani 10-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi