Glowyskinshop.com

PYUNKANG YUL Calming Low pH Foaming Cleanser 150ml

Lek 1,490
Pyunkang Yul Calming Foaming Cleanser me pH të ulët është një pastrues shkumues që është krijuar posacerisht për lëkurë të ndjeshme. Formula përmban 5 lloje të ekstraktit Centella Asiatica për të qetësuar dhe riparuar lëkurën. Me ekstrakte bimore që balancojne prodhimin e sebumit për të kontrolluar yndyrën e tepërt në fytyrë. Gjithashtu përmban një formë të butë të AHA për të hequr butësisht qelizat e vdekura të lëkurës.

Përbërësit kryesore:

Centella Asiatica: Një bimë shërueseme cilësi anti-inflamatore. Stimulon sintezën e acidit hialuronik, hidraton lëkurën dhe rrit nivelet e antioksidantëve në lëkurë.
Pema e çajit: Veti të forta antiseptike, anti-inflamatore dhe antibakteriale. Efektive kundër akneve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi