Glowyskinshop.com

PYUNKANG YUL - Calming Line Gift Set

Lek 2,990

Linja qetësuese është formuluar me përbërës të verifikuar nga EWG me veti antiinflamatore për të qetësuar dhe riparuar lëkurën e irrituar.

Pa 20 përbërës të dëmshëm dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

 

Ky set dhuratash i linjës qetësuese vjen me:

•Toner qetësues 150 ml

•Serum riparues 30ml

•Krem rigjenerues 50ml

 

-Një tonik qetësues i krijuar posaçërisht për lëkurën e prirur ndaj akneve.

Përmban AHA dhe PHA eksfolues për të fshirë butësisht qelizat e vdekura të lëkurës për një strukturë më të lëmuar të lëkurës.

 

-Serumi hidratues dhe qetësues përmban pesë lloje ekstraktesh centella asiatica, ekstrakt të pemës së çajit dhe ekstrakt të dorëzonjës për të qetësuar menjëherë lëkurën e irrituar/akneike.

Ofron lagështi intensive dhe kujdes rigjenerues me ceramide, acid hialuronik dhe peptide.

Formula e butë ka një pH pak acid që përputhet me nivelin e pH natyral të lëkurës.

 

Hidratanti  i formuluar me përbërës të verifikuar nga EWG për të qetësuar lëkurën, për ta rimbushur atë me hidratim dhe për të promovuar një pamje të shëndetshme dhe rinore.

I mbushur me squalane dhe gjalpë shea për të rigjallëruar lëkurën pa bllokuar poret.

Përmban ceramide dhe panthenol për të hidratuar lëkurën dhe për të forcuar barrierën e lagështisë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi