Glowyskinshop.com

Pyunkang Yul Black Tea Time Reverse Eye Patch

Lek 1,490 Lek 2,190
Keto maska per syte këto me bazë xheli jane te pasura ne çaj të zi të fermentuar (kombucha), plot me antioksidantë duke përfshirë polifenole dhe katekina, së bashku me ekstrakte të fasuleve të zeza të pasura me vitaminë E, qe e mbajne zonen e syve super te hidratuar dhe elastike. Peptidet dhe adenozina rrisin elasticitetin dhe trajtojne shfaqjen e rrudhave, së bashku me gjashtë pesha të ndryshme molekulare të acidit hialuronik, në mënyrë që lëkura të mbetet e hidratuar dhe e mbushur nga brenda. Niacinamidi i shtuar dhe ekstrakti i krundeve të orizit ndriçojnë lëkurën, ndërsa kolagjeni, ceramidet dhe ekstrakti i gjetheve të thuprës punojnë së bashku për të ofruar mbrojtje shtesë nga pengesa e lagështisë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi