Glowyskinshop.com

Pyunkang Yul Balancing Gel 100ml

Lek 1,190 Lek 2,590
I përbërë nga vetëm shtatë përbërës premium, Xheli Balancues i Pyunkang Yul është një krem fantastik ndërtues i barrierës së lëkurës që hidraton dhe rigjeneron qelizat e lëkurës. Ekstrakti i rrënjës së Astragalus Membranaceus, një përbërës i fuqishëm kundër plakjes, përbën mbi 90% të kësaj formule inovative. Konsistenca e saj si mjaltë kapet në sipërfaqen e lëkurës dhe më pas shkrihet ne lekure duke ju dhene një strukturë të lëmuar dhe elastike.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi