Glowyskinshop.com

PYUNKANG YUL ATO Mild Sun Cream 75ml

Lek 2,590

Pyunkang Yul ATO Mild Sun Cream është një krem ​​dielli me filtra hibrid që përdor acid hialuronik, ceramide dhe ekstrakte me bazë bimore për të ushqyer lëkurën e ndjeshme dhe delikate. Mbrojtje e plotë nga dielli që përthithet shpejt me një fund saten. E lehtë, hidratuese dhe qetësuese.

Përbërësit që duam

-Ekstrakti i luleve Lonicera Japonica (Djalë dorëzonjë): Një bimë e përdorur në mjekësinë tradicionale kineze. Ka aftësi anti-inflamatore, antivirale dhe antioksidante. Në lëkurë, mund të përdoret si një përbërës i shkëlqyer qetësues dhe riparues.
-Ekstrakti i gjetheve të Artemisia Princeps: Zbut dhe shëron lëkurën, ka veti anti-inflamatore, antibakteriale. Përbërës ideal për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj akneve.
-Ekstrakt i gjetheve të Camellia Sinensis: Një antioksidant i fuqishëm me aftësi mbrojtëse ndaj UV-së, anti-inflamatore dhe antimikrobike, i dobishëm në trajtimin e rosacea-s, akneve dhe dermatitit atopik.
-Ceramide: Forcon barrierën mbrojtëse të lagështisë së lëkurës dhe rrit hidratimin e lëkurës, duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe të fortë, me më pak linja të holla.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi