Glowyskinshop.com

PURITO Weekend Getaway Kit

Lek 1,867 Lek 2,490

Një komplet udhëtimi i perbere me katër produkte thelbësore për të kompletuar një rutinë te plote, të lehtë për t'u ndjekur, që hidraton, mbron dhe përmirëson strukturën e lëkurës tuaj ndërsa jeni në lëvizje. Përbërësit qetësues në produkte e bëjnë këtë komplet të përshtatshëm për përdorim të të gjitha llojeve të lëkurës.

Ky komplet përfshin:
Defence Barrier pH Cleanser 30ml
DermHa-3 Liquid 20ml
B5 Panthenol Re-Barrier Cream 15ml
Daily Go-To Sunscreen 15ml
Qese udhëtimi miqësore per mjedisin

1. Defence Barrier pH Cleanser: një pastrues xhel me pH me aciditet të lehtë 5,5 që pastron butësisht lëkurën duke mbajtur lagështinë e saj natyrale dhe duke e lënë lëkurën të hidratuar.
2. DermHa-3 Liquid: një tonik i lëngshëm hidratues i formuluar me hialuronat natriumi për të përmirësuar strukturën e lëkurës dhe për të reduktuar shfaqjen e vijave të holla.
3. B5 Panthenol Re-Barrier Cream: një krem ​​hidratues i pasur me Panthenol për të forcuar barrierën e lëkurës dhe i formuluar me Niacinamide, Squalane dhe Ekstrakt Centella Asiatica për të përmirësuar strukturën e lëkurës për një çehre me pamje të shëndetshme.
4. Kremi i diellit ditor Go-To: Kremi i ri hibrid PURITO është formuluar me filtra kimikë dhe fizikë për të ofruar mbrojtje jashtëzakonisht të lartë, me spektër të gjerë UVA/UVB.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi