Purito

Purito Pure Vitamin C Serum 60ml

Lek 2,290

Serumi i pastër i Vitaminës C me 5% acid askorbik ndihmon në shkëlqimin e fytyrës dhe përmirësimin e tonit të pabarabartë të lëkurës. Ndihmon gjithashtu në zbehjen e shenjave dhe hiperpigmentimit, ndërsa në mënyrë të dukshme adreson lekuren pa jete dhe humbjen e elasticitetit, duke e bërë lëkurën të duket e shëndetshme dhe e shndritshme. Ky serum është riformuluar me agjentë natyralë që parandalojnë oksidimin e shpejtë dhe përmirësojnë qëndrueshmërinë e tij. Eshtë paketuar në një shishe ngjyrë kafe të errët për të siguruar mbrojtjen maksimale nga rrezet e diellit.

Produkti eshte vegan dhe eshte krijuar pa mizori! Nuk permban fragrance, vajra esenciale apo ngjyrues artificiale. Rekomandohet per te gjitha llojet e lekurave.

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi