Glowyskinshop.com

Purito Galacto Niacin 97 Power Essence

Lek 2,390

Esence rigjeneruese e pasur ne 92% Galactomyces extract dhe 5% Niacinamide. Rigjeneron lekuren, trajton shenjat e moshes dhe i jep shkelqim lekures. Bifida Ferment Lysate lufton shenjat e moshes, ndricon tonin e lekures, forcon barrierën e saj mbrojtese, duke e bërë lëkurën të shëndetshme dhe elastike. Konsistenca e saj ujore dhe e lehtë depërton thellë në lëkurë, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe te bute ne prekje. Perthithet menjëherë dhe nuk le ndjesi ngjitese.

Produkti eshte vegan dhe krijohet pa mizori! Nuk permban fragrance, vajra esenciale apo ngjyrues artificiale.

Rekomandohet per te gjitha tipet e lekurave, vecanarisht lekurat mature.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi