Glowyskinshop.com

Purito DermH3 Liquid 200ml

Lek 1,867 Lek 2,490

Nje tonik me veti fantastike antiinflamatore dhe riparuese. Ka ne perberje panthenol dhe 3 lloje te ndryshme molekulare acidi hialuronik, qe i japin lekures nje doze te larte hidratimi dhe e ushqejne thellesisht ate.

Toniku DermHA-3 rrit hidratimin ne lekure duke rritur aftësinë e tij për të mbajtur lagështi. DermHA - 3 Liquid rrit në mënyrë efektive elasticitetin e lëkurës, duke përmirësuar ndjeshëm rrudhat dhe vijat e imëta. Ky toner vjen në paketim 100% PCR.
· Hialuronati i natriumit ndihmon në rikthimin e lagështisë së lëkurës, duke promovuar një ngjyrë më të ringjallur dhe të shëndetshme. Ka aftësinë për të zbutur pamjen e vijave të imëta dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës.
· Panthenol është një përbërës hidratues që vepron si një mbrojtës i lëkurës me veti anti-inflamatore. Ajo tërheq lagështi në lëkurë dhe mban ujë, duke lejuar që lëkura të prodhojë lagështi dhe të hidratohet nga brenda duke parandaluar humbjen natyrale të ujit me kalimin e kohës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi