Glowyskinshop.com

Purito SEOUL - Wonder Releaf Centella Daily Sun Lotion 60 ml

Lek 2,190

Purito SEOUL Wonder Releaf Centella Daily Sun Lotion është një krem dielli shumëfunksional i formuluar për të ofruar mbrojtje me spektër të gjerë si nga rrezet UVA ashtu edhe nga UVB. Kombinon përfitimet e mbrojtjes nga dielli me vetitë qetësuese dhe ushqyese të centella asiatica, duke e bërë atë një opsion ideal për përdorim të përditshëm.

Ky krem kundër diellit ofron gjithashtu hidratim të lëkurës, duke e bërë një opsion të  përshtatshëm për lëkurat normale, të thata, të dehidratuara, përfshirë edhe ato sensitive pasi nuk përmban kimikate apo aroma artificiale.

Përveç ekstraktit të centella asiatica, locioni i diellit  Wonder Releaf Centella përmban përbërës të tjerë si niacinamide, acid hialuronik dhe ekstrakte të ndryshme botanike. Këta përbërës punojnë së bashku jo vetëm për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimi i diellit, por edhe për të hidratuar, qetësuar dhe forcuar pengesën e lëkurës.

Formulim që përthithet lehtë nga lëkura, duke lënë përfundim me shkëlqim natyral. 

Customer Reviews

No reviews yet Write a review

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi