Purito

Purito SEOUL - Wonder Releaf Centella Toner Unscented 200ml

Lek 2,490

Tonik me veti hidratuese, riparuese dhe qetesuese. I pasur ne 10% ekstrakt te Centella Asiatica, e njohur gjeresit ne Korene e Jugut per vetite sheruese dhe antiinflamatore, i siguron lekures nje sere benefitesh. Acidi hialuronik dhe panthenoli ne perberje, hidratojne lekuren ne shtresat me te thella duke dhene pamjen e nje lekure te mbushur dhe plot jete.

•Balancon prodhimin e yndyres dhe ndihmon qe produktet e tjera te perthithen me mire bga lekura.
•Veti antioksiduese- parandalon formimin e radikaleve te lira.
•Qeteson irritimin, skuqjen inflamacionin- eshte e pershtatshme per cdo tip lekure madje dhe lekurat sensitive dhe me rosacea.
•Pershpejton sherimin e plageve dhe akneve.
•Ka veti antibakteriale dhe antifungale duke trajtuar njekohesisht aknet bakteriale dhe fungale.

Produkti eshte vegan dhe nuk permban alkool, vajra esenciale, fragrance! 

Rekomandohet per te gjitha tipet e lekurave, vecanarisht ato sensitive!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi