Glowyskinshop.com

PURITO Centella Unscented Mini Kit

Lek 2,290

Përjetoni më të mirën e linjës më të famshme të kujdesit të lëkurës nga Purito! Qetësoni skuqjen, irritimin dhe përmirësoni barrierën e lëkurës tuaj në lëvizje me treshen më të shitur - tani në formë miniaturë. Një set me tre mini produkte me Centella për të qetësuar dhe riparuar lëkurën tuaj. Pavarësisht se ku jeni, një mini komplet i përshtatshëm për udhëtimet tuaja do ta mbajë lëkurën tuaj të shkëlqyeshme dhe të shëndetshme.

MINI KITI PERMBAN:

· Toner pa aromë me Centella (30 ml)
Ekstrakt 10% Centella Asiatica dhe Panthenol qetësojnë dhe lehtësojnë lëkurën e irrituar. Me një pH të ulët prej 5.5, ky tonik mund të përdoret për lëkurën e ndjeshme në hapin e parë të regjimit tuaj të kujdesit për lëkurën.
· Serum pa aromë Centella (15 ml)
Ky serum rinovon lëkurën duke forcuar barrierën e saj. Ai përmban ekstrakt Centella Asiatica, Niacinamide, Ceramide dhe Panthenol për të rivendosur një pengesë mbrojtese lëkurës dhe për të qetësuar lëkurën e irrituar.
· Krem rikuperues pa aromë Centella (12 ml .)
Ekstrakti Centella Asiatica (50%) zbut dhe hidraton lëkurën e irrituar duke e mbajtur lëkurën rrezatuese dhe të shëndetshme. Ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës duke parandaluar avullimin e lagështirës brenda lëkurës.

Vendoseni këtë komplet në çantën tuaj të palestrës ose për pushimet tuaja të ardhshme për të provuar lehtësisht produktet më të shitura të Purito-s, për një rutinë të lehtë dhe të plotë të kujdesit të lëkurës, të kuruar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi