Purito

Purito Centella Green Level Eye Cream

Lek 1,690

Krem organik per zonen e syve me veti zbardhuese dhe antirrudhe! Permban 4 lloje peptidesh dhe perberes te tjere qe luftojne rrudhat e syve dhe te mimikes dhe reduktojne rrathet e zinj. Permban 49% centella asiatica qe stimulon sintezen e kolagjenit ka efekt, zbardhues, dhe qetesues.


--

Krem organik per zonen e syve me veti zbardhuese dhe antirrudhe! Permban 4 lloje peptidesh dhe perberes te tjere qe luftojne rrudhat e syve dhe te mimikes dhe reduktojne rrathet e zinj. Permban 49% centella asiatica qe stimulon sintezen e kolagjenit ka efekt, zbardhues, dhe qetesues.

๐‘ท๐’†๐’“ ๐’„๐’Š๐’๐’‚๐’• ๐’๐’†๐’Œ๐’–๐’“๐’‚ ๐’Œ๐’†๐’”๐’‰๐’Š๐’๐’๐’๐’‰๐’†๐’•?
Keshillohet per cdo tip lekure, edhe per lekurat me sensitive dhe delikate.

๐‘ฝ๐’†๐’•๐’Š๐’•๐’† :
โ€ขStimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.
โ€ขKa efekt zbardhues dhe redukton rrathet e zinj.
โ€ขSiguron hidratim te thelle per zonen e syve.
โ€ขEshte shume i lehte dhe ka perberes qe nuk bllokojne poret!
โ€ขRrit elasticitetin e zones rreth syve.
โ€ขNdricon zonen rreth syve dhe i jep vitalitet.
โ€ขParandalon humbjen e lageshtires dhe formimin e rrudhave. .
๐™๐™ค๐™ง๐™ข๐™–๐™ฉ๐™ž: 30ml

๐‘ท๐’†๐’“๐’ƒ๐’†๐’“๐’†๐’”๐’Š๐’• ๐’Œ๐’“๐’š๐’†๐’”๐’๐’“๐’†:
โ€ขCentella Asiatica 49% - antioksidant i fuqishem qe nxit rigjenerimin e lekures dhe prodhimin e kolagjenit. Redukton rrudhat ne zonen e syve dhe te mimikes.
โ€ข4 lloje peptidesh - luajne nje rol shume te rendesishem ne parandalimin e formimit te rrudhave. Nese aplikohen ne menyre topikale nxisin prodhimin e kolagjenit dhe elastines. Kur peptidet kombinohen me antioksidante, rrisin efikasitetin e njera tjetres.
โ€ขAcid hialuronik -pengon humbjen e ujit transepidermal, mbush rrudhat, hidraton lekuren.
โ€ขPanthenol- veti antiinflamatore,rigjeneruese, mbrojtese, hidratuese, rrit elasticitetin e lekures, mban lageshtiren brenda lekures.
.
๐‘ท๐’†๐’“๐’…๐’๐’“๐’Š๐’Ž๐’Š
Mund te perdoret ne mengjes dhe ne darke. Vendoset ne fund te rutines! Qendron shume mire poshte makeupit!

Produkte tรซ ngjashme

Produktet qรซ keni parรซ sรซ fundmi