Glowyskinshop.com

PURITO Breeze Water Gel Cream 80ml

Lek 2,490

Ky krem ​​hidratues i lehtë ne trajte xheli eshte i formuluar me Eucoolan(K) dhe Gliceryl Glucoside jep përfitime ftohëse, qetesuese dhe rimbush nivelet e hidratimit te lekures.  Eucoolan (K) eshte një ekstrakt i Eucommia Ulmoides Oliver Bark (një bimë mjekësore kineze) që parandalon plakjen e lëkurës të shkaktuar nga nxehtësia, ka veti anti-inflamatore dhe mbron në mënyrë natyrale nga rrezet UV.

I pasuruar me përbërës qetësues sinergjikë si Aloe Vera, Allantoin dhe Kamomili ndihmojnë në qetësimin e lëkurës së ndjeshme të skuqur. I mbushur me përbërës të cilësisë së lartë me prejardhje bimore, ai rrëshqet pa probleme dhe depërton shpejt në lëkurë, duke lejuar një përfundim të freskët dhe freskues pa pasoja ngjitëse.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi