Glowyskinshop.com

PURITO B5 Panthenol Re-barrier Cream 80ml

Lek 2,590

Hidratues intensiv, thellësisht ushqyes, vjen i mbushur me 10% panthenol për të bllokuar lagështinë, për të forcuar barrierën e lëkurës dhe për të qetësuar irritimet. Përfshirja e përbërësve heroikë si niacinamide, squalane dhe ekstrakt cica ndihmojnë për të promovuar lëkurën e lëmuar, të ndritshme dhe të ngjeshur. Panthenol siguron hidratim të menjëhershëm, tërheq dhe mban lagështinë për ta mbajtur atë brenda shtresave të lëkurës. I kombinuar me përbërës miqësorë ndaj lëkurës si Niacinamide, Squalane dhe Ekstrakti Centella Asiatica, ky krem ofron performancë të jashtëzakonshme në zbutjen e lëkurës, duke e lënë atë të lëmuar dhe duke ofruar përmirësime të vazhdueshme për shëndetin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi