Glowyskinshop.com

Pramy Long Wear Meteorite Eyeliner Pencil

Lek 1,490
Penel me maje te holle, te mprehtë për të krijuar linja delikate të syve, për sy natyralë, me pamje të thellë. Furca precise ju ndihmon qe te krijoni vijezime pa gabime, pa u njollosur dhe qendron per nje kohe te gjate ne lekure!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi