Glowyskinshop.com

PETITFEE Super Volume Lip Oil

Lek 1,190
I pasuruar me vajra ushqyese të farave që rrjedhin nga jojoba, luledielli, arrat makadamia dhe bajamet për të dhënë lagështi të menjëhershme, duke i lënë buzët të plota, të lëmuara dhe me shkëlqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi