Glowyskinshop.com

PETITFEE - Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask 60pcs

Lek 1,690

Maska PETIFEE Camomile Lightening Hydrogel Eye është një zgjidhje për ata që kërkojnë të qetësojnë lëkurën e tyre delikate nën sy. E mbushur me vetitë qetësuese të kamomilit dhe përfitimet e fuqishme ndriçuese të ekstraktit yuja, kjo maskë për sytë me hidrogel është krijuar për të ndihmuar në përmirësimin e tekstures së lëkurës dhe reduktimin e shfaqjes së rrathëve të errët.


Falë përzierjes së saj unike të përbërësve natyralë, kjo maskë për sytë është veçanërisht efektive në dhënien e hidratimit dhe ushqimit intensiv të lëkurës rreth syve. Ekstrakti i kamomilit ndihmon në zbutjen e çdo skuqjeje ose acarimi, ndërsa ekstrakti i yujas, i cili përmban tre herë më shumë vitaminë C se limonët, ofron një dozë të fuqishme antioksidantësh që mund të ndihmojnë në zbardhjen dhe barazimin e tonit të lëkurës.


Pavarësisht nëse keni të bëni me rrathë të errët, ënjtje ose thjesht dëshironi të ndriçoni zonën poshtë syve, maska ​​e syve PETIFEE Camomile Lightening Hydrogel është një produkt që duhet ta provoni. Jo vetëm që jep rezultate të dukshme, por gjithashtu ndihet qetësuese dhe freskuese në lëkurë. Pse të mos e trajtoni veten me dicka të vogël dhe të përjetoni përfitimet e kësaj maske të mahnitshme për sytë?

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi