Glowyskinshop.com

Peripera INK MOOD MATTE STICK 12 HIP BROWN

Lek 1,590

Një buzëkuq mat dhe i butë, i rehatshëm mbi buzë, Ndjenja e rehatshme e aplikimit mund të shprehet lehtësisht mbi buzë, për buzët që duken të duken  plota.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi