Glowyskinshop.com

Peripera Ink Glasting Lip Gloss 01 Clear

Lek 1,590
PERIPERA Ink Glasting Lip Gloss është një shkëlqyes buzësh miqësor ndaj veganëve që u siguron buzëve tuaja lagështi dhe shkëlqim. Ka një teksturë të lëmuar si gjalpë që rrëshqet lehtë mbi buzët tuaja për t'i dhënë atyre një pamje më të plotë dhe voluminoze pa u oksiduar edhe pas aplikimit të disa shtresave. I pasuruar me vajin e farës së mangos, vaj ulliri dhe vaj jojoba, ky shkëlqyes buzësh u siguron buzëve teksturë jo ngjitëse duke i mbajtur të hidratuar mirë për rehati të qëndrueshme. Fundi i ngjashëm me xhamin e bën atë të përshtatshëm për të gjitha tonet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi