Glowyskinshop.com

Peripera Ink Glasting Lip Gloss 004 good on you

Lek 1,590
Formula hidratuese përfshin vajin e farës së mangos, vaj ulliri dhe vaj jojoba për të mbajtur buzët të hidratuara dhe për të parandaluar tharjen dhe krisjen e buzëve. Buzët tuaja janë të garantuara që të duken më të plota, më të lëmuara dhe mahnitëse si xhami gjatë gjithë ditës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi