Glowyskinshop.com

Peripera All Take Mood Cheek Palette 02 Fall in Carrot

Lek 1,190 Lek 2,190

Paleta e faqeve "All Take Mood" është një paletë me tre nuanca me një formulë të shkrifet qe perhapet lehtesisht. Paleta ka një përfundim të tejdukshëm, 'transparent' që është i përsosur për shtresimin dhe ndërtimin e pigmentimit. Përmban mikroperla në një pluhur të bluar imët, ngjitet mirë me rënie minimale dhe krijon një pamje super të bukur dhe të butë me fokus – perfekt për grim të shkëlqyeshëm, çdo ditë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi