Glowyskinshop.com

Peripera Take Mood Cheek Palette 01 Nude is Mood

Lek 1,190 Lek 2,190

Paleta e faqeve "All Take Mood" është një paletë faqesh me tre nuanca me një formulë të shkrifet qe perhapet lehtesisht. Paleta ka një përfundim të tejdukshëm, 'transparent' që është i përsosur për shtresimin dhe ndërtimin e pigmentimit. Përmban mikroperla në një pluhur të bluar imët, ngjitet mirë me rënie minimale dhe krijon një pamje super të bukur dhe të butë me fokus – perfekt për grim të shkëlqyeshëm, çdo ditë.

Nuancat në Nude Is Mood:

Nude e butë: Një skuqje e butë dhe e ngrohtë bezhë me mikroperla
Nude me gjethe rozë: Skuqje e ngrohtë rozë e lehtë me mikroperla
Nude verbuese: theksues nudo i veshur me shampanjë me një reflektim të shkëlqyeshëm dhe të argjendtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi