Glowyskinshop.com

Peri Pera INK THE VELVET 017 ROSY NUDE

Lek 1,490

Lip tinti origjinal i cili krijon në mënyre perfekte lookun Korean të buzëve.Ngjyrë e pasur e cila përshtatet mirë me lëkurën dhe me pigmentim të lartë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi