Glowyskinshop.com

Peri Pera INK MOOD MUL GLOSS 001 LAVENDER AURORA

Lek 1,590

Një formulim i lehtë si ujë, I kthen buzët tuaja në të buta dhe plot shkëlqim. Tekstura nuk ngjit dhe ka një shiny finish rrezatues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi