Glowyskinshop.com

Peri Pera Calming Time Mask Sheet 03 Rosemary Smooth Calming

Lek 190 Lek 390

Maskë sheet me ekstrakte Tea Tree Leaf dhe Calendula, me veti qetesuese dhe plotësisht hidratuese, për lëkurën e lodhur dhe pa jete. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi