Glowyskinshop.com

Papa Recipe Bombee Honey Mask 25g

Lek 390
Papa Recipe Bombee Honey Mask  eshte nje maske pambuku qe përmban cilesine me te mire te mjaltit dhe propolisit për të premtuar një shkëlqim rinor te lekures. Esenca përmban përbërës natyralë, duke përfshirë mjaltin, pantenolin, propolisin dhe jamballin, për të ndriçuar tonin e lëkurës, për të minimizuar linjat e imëta dhe për të bllokuar lagështinë. I paketuar brenda një materiali fletë të butë, e zhyt lëkurën në hidratim dhe ushqim pa një ndjenjë yndyre ose të rëndese. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi