Glowy Skin Albania

Oshima Tsubaki Camellia Premium Hair Shampoo 300ml

Lek 1,990

Shampoja e flokëve premium Oshima Tsubaki është e formuluar me vaj Tsubaki (vaj i farës së lules Camellia Japonica) dhe 3 lloje të tjera ekstraktesh nga lulja kamelia (ceramidi i kamelias, ekstrakti i lules së kamelias dhe ekstrakti i gjetheve të kamelias) për të mbajtur skalpin e hidratuar dhe për të ruajtur lagështinë në flokët tuaj duke lënë flokë të mëndafshtë, të pangatërruar dhe të butë.

Aroma delikate e kësaj shampoje është frymëzuar po ashtu nga lulet e kamelias. E bërë me përbërës natyralë, pa silikon, pa ngjyrues, pa parafina. Bën shkumëzim të lehtë.


✨ I pasuruar me fuqinë e vajit të kamelias, i nderuar prej shekujsh për vetitë e tij të shumta për flokët
✨ Formulë e butë për përdorim të përditshëm
✨ Rikthen lagështinë dhe shkëlqimin
✨ Forcon dhe mbron flokët nga dëmtimi
✨ Aromë delikate lulesh për një eksperiencë luksoze
✨ Pastron pa hequr vajrat natyralë, duke i lënë flokët të butë dhe të mëndafshtë

✨I pershtatshem për të gjitha llojet e flokëve, duke përfshirë flokët e thatë, të dëmtuar ose të trajtuar me ngjyrë


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi