Glowy Skin Albania

Oshima Tsubaki Camellia Premium Hair Conditioner 300ml

Lek 1,990
Oshima Tsubaki Camellia Premium Hair Conditioner është një balsam për përdorim të përditshëm që riparon dhe zbut flokët tuaj duke i lënë flokët të hidratuar dhe me shkëlqim. Është i përbërë me vajin e kamelias dhe tre përbërës të prejardhur nga kjo bimë japoneze (ceramidi i kamelias, ekstrakti i luleve të kamelias dhe ekstrakti i gjetheve të kamelias). Vaji i kamelias vesh kutikulat e dëmtuara duke parandaluar avullimin e lagështirës dhe duke rezultuar në flokë të hidratuar dhe të lehtë për t'u krehur. Gjithashtu riparon butësisht flokët e dëmtuar.

Aroma e saj delikate është frymëzuar nga lulet e kamelisë.


PERFITIMET:

-Hidratim i thellë: Zhytni flokët tuaj në lagështi nepermjet kesaj formule pasur, hidratuese, duke i lënë ato të buta, të lëmuara dhe me shkëlqim.

-Force dhe elasticiteti: Përforconi flokun me lëndë ushqyese thelbësore, duke promovuar flokë më të fortë dhe më elastikë që i rezistojnë stresorëve të përditshëm.

-Butësi e mëndafshtë: Thojini lamtumirë elektrizimit statik, duke e bere flokun te menaxhueshem dhete mendafshte.

-Zbuloni shkëlqimin natyral të flokëve tuaj 

PERDORIMI:

Pas larjes me shampo, aplikoni një sasi te balsamit në flokë të lagur, duke u fokusuar në gjatësinë e flokut deri në majat. Lëreni për 2-3 minuta, më pas shpëlajeni mirë.

E formuluar me përbërës natyralë, pa silikon, pa ngjyrues, pa parafine.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi