Glowy Skin Albania

Numbuzin No.5 Vitamin-Niacinamide Concentrated Pad 180ml(70Pads)

Lek 3,090

Riktheni shkëlqimin në lëkurën tuaj pa jetë me pecetat e pambukut nga Numbuzin. Të pasura me agjentë zbardhues si niacinamide, glutatione dhe vitamine C, këto peceta njëtrajtësojnë tonin e lëkurës dhe zbehin njollat kafe. Pantenoli dhe ekstrakti i kërpudhave ofron hidratim dhe rritjen e elasticitetit. Ingredientët shtesë so si PHA dhe LHA eksfoliojnë butësisht qelizat e vdekura pa shkaktuar irritime. Pecetat janë të krijuara nga 100%  pambuk i pastër dhe një shtresë xhelatinoze që bllokon produktin ne brendësi të lëkurës.

Produkt i krijuar pa mizori ndaj kafshëve, nuk përmban fragrancë apo vajra esencialë.

Përshtatet me të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe ato sensitive.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi