Glowy Skin Albania

Numbuzin No.5 Vitamin Concentrated Serum 30ml

Lek 2,190 Lek 2,490

Riktheni vitalitetin e lëkurës tuaj pa jetë me serumin e përqendruar në vitamina Numbuzin No.5, nje produkt intenisiv i krijuar posaçërisht për të ndriçuar lëkurën tuaj dhe për të zbehur njollat kafe. I formuluar me antioksidantë të fuqishëm, përfshirë glutatione dhe niacinamide, ky serum njëtrajtëson tonin e lëkurës duke e hidratuar njëkohësisht.

Formula potente kombinon një sërë ingredientësh zbardhues si alfa-arbutine, vitamine C dhe niacinamide që promovojne një lëkurë të pastër dhe me shkëlqim. Vitamina E, koenzima Q10 dhe antioksidantët e tjerë mbrojnë lëkurën tuaj ndaj agresorëve mjedisorë ndërkohë që pantenoli, beta-glukani, acidi hialuronik mbajnë lëkurën të hidratuar.

I krijuar pa mizori ndaj kafshëve dhe pa vajra esencialë, vajra mineralë, fragranca artificiale dhe alkool.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe ato sensitive

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi