Glowyskinshop.com

Nine Less Magic Nine Perlite Scalp Scrub Shampoo 150 ml

Lek 1,390 Lek 1,990

Me ingredient kryesor Perlite, nga deti mediterran, kjo shampoo scrub ndihmon për largimin efikas të qelizave të vdekura dhe papastërtive të tjera. Mban skalpin e pastër dhe të shëndetshëm.

 Përdorimi: Lagni flokun dhe aplikoni shampon në scalp duke e eksfoliuar me gishta. Më pas shpëlajeni duke e ndjekur me rutinën tuaj të balsamit ose trajtimit të flokut.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi