Neogen

NEOGEN VITA DUO CREAM JOAN DAY&JOAN NIGHT 100gr

Lek 2,990 Lek 3,490

Kremi NEOGEN Vita Duo është një produkt i kujdesit për lëkurën 2-në-1, pra një sistem i përbërë nga dy kremëra hidratues për përdorim të përditshëm: Kremi i mëngjesit Joan Day Vita dhe kremi i mbrëmjes Joan Night Vita, i vendosur në dy pjesë të veçanta të së njëjtit paketim. Ky produkt inovativ përbëhet nga dy formula, krejtësisht të ndryshme në përbërje dhe teksturë, por plotësisht efektive, të cilat do t'i sigurojnë lëkurës njëzet e katër orë kujdes, mbrojtje dhe hidratim. Kremrat kane tekstura super të lehta, jo ngjitëse, absorbohen në mënyrë të përsosur në lëkurë, duke e bërë atë tepër të butë dhe në prekje.

Kremi ditor eshte formuluar me çaj jeshil, një antioksidant i fuqishëm që qetëson lëkurën dhe kuron aknet, dhe vitamina C, përgjegjëse për një çehre të përsosur pa pigmentim dhe teksture jo te njetrajtshme, freskon dhe qetëson lëkurën, i siguron asaj sasinë e nevojshme të hidratimit që zgjat gjithë ditën, barazon tonin e lekures dhe është baza e përsosur për çdo fondatine.

Kremi i nates

Formuluar me vaj livandojedhe vitaminën E, një mbrojtës i njohur i lëkurës, mbron dhe forcon pengesën mbrojtëse të lëkurës gjatë gjumit, ndërsa stimulojne rritjen e elasticitetit.

Joan Day Vita Cream rigjallëron lëkurën për lagështirë gjatë gjithë ditës dhe shkëlqen lëkurën e lëkurës. Një krem ​​hidratues ditor jep një përfitim intensiv qetësues të çajit jeshil, ndërsa përmban Vitamina C ndihmon në luftimin e lodhjes duke energjizuar dhe ringjallur lëkurën.

Si lindi ky produkt unik për kujdesin e lëkurës?

Kremi NEOGEN DUO VITA është një produkt i kujdesit të lëkurës i krijuar në bashkëpunim midis NEOGENLAB dhe YouTuber-it të famshëm Korean Joan Kim, i cili ka diktuar trendet e bukurisë K Beauty në botë për vite me rradhë. Shtimi i emrit të blogerit të famshëm në emrin e produktit (emri Joan vjen nga fjala joh-en e cila në koreane ka një kuptim të lidhur me "të mirë" dhe "lumturi") u bë me qëllimin për të treguar se  Kremi Duo Vita është me të vërtetë "I MIR” "për lëkurën tuaj dhe me dëshirën që sa herë që ta vendosni në fytyrën tuaj, do të jetë një ditë e" mirë-joan "dhe një natë" e mirë-joan.

Formulat NEOGEN JOAN Kremët e ditës dhe të natës Vita nuk përmbajnë sulfate, paraben, alkool, vajra minerale, ngjyra dhe aromë artificiale, si dhe përbërës me origjinë shtazore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi