Neogen

Neogen SUR.MEDIC+ Age Control Multi vita mask 30g (5 maska)

Lek 2,190

Maska e pambukut nga SUR.MEDIC eshte e pasur ne multivitamina, vitaminë C, niacinamide dhe adenosine qe targetojne nje sere problematikash.

Maska e pambukut  rigjallëron lëkurën me pamje të lodhur ndërsa stimulon forcimin e fibrave të kolagjenit, e në mënyrë efektive zvogëlon shfaqjen e rrudhave duke permiresuar në përgjithësi pamjen e saj.

Niacinamide dhe Vitamina C sigurojnë përfitime shkëlqyese dhe anti-plakje për lëkurën. Rezultati? Ju shikoni një lëkurë më rinore dhe më vitalizuese!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi