Glowyskinshop.com

Neogen REAL FRESH FOAM #Heartleaf

Lek 1,290 Lek 1,790

Një larës I përbërë nga  60% Heartleaf të vërtetë, përmban element detoksifikues për një pastrim efektiv të poreve, sidoms në rastet me alregji atopike, dhe krijon një lëkurë që ndriçon. Largon toksinat nga lëkura dhe redukton inflamacionin.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi